4 września 2023

Witamy nowy rok szkolny

Rozpoczęliśmy nowy rozdział w naszej edukacyjnej podróży!

Dziś, pełni radości i ekscytacji, witamy kolejny rok szkolny, gotowi do odkrywania, uczenia się i rozwijania się w duchu metody Montessori. To dla nas wyjątkowy czas, gdyż przekraczamy próg nie tylko nowej klasy, ale także nowego poziomu samodzielności i odpowiedzialności.

Metoda Montessori uczy nas, że każde dziecko jest unikalne i ma nieograniczone możliwości. Dlatego też, razem z nauczycielami i kolegami, będziemy kształtować nasze umysły, serca i dłonie, by być gotowymi na wyzwania, jakie stawia przed nami świat.

Jesteśmy dumni z naszej szkolnej społeczności, która wspiera nas w tym pięknym procesie samorozwoju. Razem stworzymy miejsce, w którym każde dziecko może się rozwijać w tempie dostosowanym do swoich potrzeb i zainteresowań.

Wspólnie będziemy poznawać matematykę, język, nauki przyrodnicze i wiele innych dziedzin, a przede wszystkim dowiemy się, jak być dobrymi ludźmi, gotowymi do niesienia pozytywnego wpływu na świat.

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i wsparcie, jakie nam dają. Razem stworzymy niezapomniany rok pełen odkryć i sukcesów!